The Gorgeous Blogger

Viimasel ajal ringi käiv blogitunnustamine jõudis oma ringiga üllataval kombel ka minuni läbi Meriti heatoit.com‘ist. Muidugi olen ma tänulik aga kindlasti üllatunud. Ilmselt sellepärast, et tänane toidublogosfäär on üsna aktiive aga samas olen ma sellest nö. reaalses elu pigem kõrvale jäänud ja teiste “blogijatega” läbi ei käi nagu paljud seda teevad.

Küsimused-vastused:

1. Millal alustasid oma blogiga?
Märts 2007 ehk siis blogi on juba tubli 4 aastat vana.

2. Millest kirjutad oma blogis ja mida kõike see käsitleb?
Enamasti ikka postitan retsepte, vahest harva niisama meeleolukaid pilte ja restoranimuljeid.

3. Mis teeb sinu blogist erilise võrreldes teistega?
Ma ei tea. Raske on end kõrvalt teistega võrrelda aga mulle tundub, et olen hooajaliselt veidi mööda oma retseptide ja toidutegemistega (suvel teen mõnikord lihaseid ahjuhautisi ja talvel isutab värske salati järgi) ja üldiselt “trende” väga ei jälgi või vähemalt teadlikult mitte. Kirjutamisstiil on ka pigem vist selline hetkes ja “omadele”, tagantjärgi enda vanu poste lugedes on endalegi vahest mõni vihje väheke arusaamatu.

4. Millest sai alguse sinu blogimine?
Meeslemmik oli mu kokandamisest vaimustunud ja arvas järjekindlalt, et seda on vaja teistega ka jagada. Nii ma selle ette võtsingi.

5. Mida tahad muuta oma blogis?
Muidugi alati püüan paremaid fotosid teha. Ja praegu on blogi kujundus ajutine, hetkel on töös uus välimus aga eks see kõik võtab omajagu aega.

Minule meeldivad (suvalises järjekorras):

1. Korduvalt ära mainitud Mari-Liis “Siit nurgast ja sealt nurgast”. Mari-Liisi blogi lugedes on tunne nagu tegemist oleks vana sõbraga, jutt jookseb nagu iseenesest ja retseptid on muidugi alati isuäratavad.
2. “Sööme silmadega” ehk näljarott Dagris. Maias blogi, Dagrise mustikakorvide põhja retsept on siiani mul muretaigna põhjana kasutusel.
3. “Aglio e Olio” Liina. Lõbus lugemine, Liina põhjalikkus ja kirg toidu vastu on imetlusväärne. Tabav ja terav ütlemine meeldib mulle alati rohkem kui iseloomutu veeretatud jutuke.
4. “Perenaine” Eva fotod on lihtsalt vaimustavad, inspireerivad ja isuäratavad.
5. “Tassikese” Marju. Kaunid pildid ja blogi läbimõeldud stiilsus. Väga soe, positiivne ja entusiastlik, millega on lihtne üle pingutada aga Marju oskab hästi tasakaalu hoida.

You may also like...

3 Responses

 1. Marju says:

  Oh, tänud, Kärt! :) Ja palju õnne sullegi! Mulle just meeldib see, et sinu postitused tulevad sellise… mängleva kergusega, nagu muuseas siia. Pikka juttu pole, aga isu äratavad küll. :)

  Ja loomulikult tahaks juba kangesti näha, milline see uus kujundus välja näeb! Põnevil :)

 2. Kärt says:

  Oh Marju, kes teab, millal see kujundus ükskord üles saab…

 3. Mari-Liis says:

  Aitäh, Kärt:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *