Kust saab

Tahan viriseda!
Tahan osta endale uusi supikausse. Täitsa tavalisi, valgeid. Leidnud neid ma veel pole. Igsuguseid musteritega on, erinevate värvidega, eripärase kujuga, pitsilisi (jah) ja mida kõike veel. Aga tavalisi valgeid pole. Miks nii? Kust Tallinnas oleks võimalik leida selliseid.. tavalisi supikausse? Vihjed on igaljuhul teretulnud!
Pluss ma jaman juba mitmendat aega Bloggeriga ja ei saa sellega kuidagi sõpradeks enam. Ta lihtsalt ei tee, mida ma tahan :( Väga tüütu, ma tahan muuta teatud optsioone, aga ta lihtsalt ei muuda! Vastik!

You may also like...

10 Responses

 1. Anna-Liisa says:

  ooo, pitsilised!!! taluasjade, lillemustrite ja heegeldatud servadega köögirättide lemb minus tõstab pead :P
  aga ma näiteks nägin kunagi tavalisi valgeid supitaldrikuid tallinna taaskasutuskeskuses, kui sellisest kohast tundub okei osta.
  ma endale ostsin sealt neli supitaldrikut, küll mitte valged.

  muidu ei tea soovitada, aga kas nt. kaubamaja toidumaailmas ei ole või stockmannis? peetri köögi peeter alati ostab endale valgeid taldrikuid stockmannist, kas supitaldrikuid siis pole? :P

 2. Kärt says:

  Haha, muide ei olnud jah. Stockmann oli ka meie esimene mõte, et no seal peaks ikka olema aga ei ole! Pole vaja lihtsaid asju!

 3. Anna-Liisa says:

  pahh, olen kirjutanud, et kaubamaja toidumaailmas. no lammas! kodumaailma ikka pidasin silmas.
  aga see on küll uskumatu, et neis pole :P

 4. Britta says:

  Kusjuures ma mõistan seda virinat! Ma tahaks osta võimalikult lihtsaid valgeid taldrikuid, nii suuri kui väikseid (ja siis tõenäoliselt ka juba supikausse), samuti ilma mustriteta ning ka ei leia mitte kusagilt- ja ma olen juba päris mitu poodi läbi vaadanud. Tea, kas ongi enam lootust..

 5. leoola says:

  alles oli rimis täitsa valgete nõude kampaania.
  sealt sain omale ilusad valged supitaldrikud…
  viimati kui käisin rimis, siis oli veel alles mõned kampaania jäägid, kas nüüd ka, ei tea

 6. leoola says:

  käisin täna sadama rimis ja vaatasin, et nõude osakonnas oli küll valgeid supikausse

 7. Anonymous says:

  Novaluxist umbes pool aastat tagasi uue köögi puhul ostetud kõik nõud, mis täitsa lumivalged ja ilma igasugused säbruta (suured taldrikud, väiksed taldrikud, supikausid). Seal oli päris suur valik ja väga hea hind!

 8. Pille says:

  Meie ostsime mullu endale portsu Arabia ja Iittala nõusid. Arabia omad olid triibulised, aga iittala omad olid täiesti lihtsad ja valged. 24h oli sari.

 9. Anonymous says:

  täna just nägin stockmannis, täiesti valged, casa stockmanni omad:)

 10. Kärt says:

  Seal olid jah aga mitte päris sellised nagu me otsisime. Aga! Ma lõpuks leidsin, täiesti veidrast kohast, Kohila tänavavalt, mingi sisustuspood, ASA firma nõud (http://www.asa-selection.de/index.php?L=1), täpselt sellise suuruse ja kujuga nagu vaja. Aitäh kõigile lohutajaile. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *