Glögi

Ma tahaks teile soovitada ühte head glögi, mille eile leidsime Tallinna Kaubamaja alkoholiosakonnast. Ilmselt Tallinnast väljaspool elavate inimese jaoks on see maiusjook kahjuks kättesaamatu.
Ma siiamaani polnud tõeliselt head hõõgveini saanudki ja olin sellega juba täitsa leppinud. Ja eile tuli jälle isu, et võtaks ühe pudeli (süüdistaks selles vastikult külma ja kõledat tuult mis õues nahavahele puges). Ja seal riiulite vahel tuiates sattus silma alla erinevad variandid Rootsi firma Blossa glögidest. Kuna pudel nägi nii atraktiivne välja, siis ostukorvi ta rändaski.
Teate, see maitses nagu vedel piparkook. Magus aga mitte läila. Nagu piparkook. Ja nüüd olen ma küll tõeliselt head hõõgveini saanud. Proovige, kuni hooaeg veel kestab!
P.S. Riiulile jäi veel variant rummiga. Järgmine kord rändab see pudel ostukorvi.

You may also like...

5 Responses

 1. Anna-Liisa says:

  siia kah siis kommentaar, kui veel mõni tartu inimene lugema juhtub ja kurvastab – tartu kaubamajal on siiski ka tallinna omaga üsna identne alkoholiosakond ja ei tasu meelt heita ning võib sinna kiigata, kui tahate just seda glögi proovida. mina ilmselt nt. lähen lähipäevil vaatama, aitäh soovituse eest :)

 2. Kärt says:

  Aga muidugi! Muidugi võib seal ka olla, on mind lühinägelikku :P Aga anna teada, kas oli!

 3. Pille says:

  Aitäh soovituse eest – mul oligi plaanis täna Kaubamajja minna!

 4. Pille says:

  Proovisin seda rummiga varianti (saledas pudelis) – väga mõnus oli. Nii et aitäh vihje eest!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *